Skip to Content

Nurofen Express 200mg Liquid Capsules

(0 review)
Lëshon ibuprofenin menjëherë në stomak për lehtësim të shpejtë të dhimbjes
-Çliron shpejtësinë e lëngjeve.
-Thithët dy herë më shpejt se tabletat standarde të ibuprofenit
-Fillon të veprojë në 8 minuta*
-Lehtësim deri në 8 orë, me dozë 400 mg
-Lehtësim më i shpejtë, më i gjatë dhe më i fortë për dhimbjet e kokës sesa paracetamoli (me një dozë 400 mg krahasuar me paracetamolin standard 1000 mg)*
-I përshtatshëm për të rriturit, të moshuarit dhe fëmijët mbi 12 vjeç

-I përshtatshëm për dhimbje koke, dhimbje shpine, dhimbje muskulore, dhimbje menstruale, dhimbje dhëmbi, ethe, migrenë dhe dhimbje reumatike. Shihni produktin për më shumë informacion.

426.00 L 426.00 L

Terms and Conditions
Transporti: 2-3 Business Days

Përbërja

Each Liquid Capsule contains: Ibuprofen 200mg, Includes Potassium, Sorbitol and E124.